مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین محصولات چای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چای ماچا را از کجا بخریم | بهترین برند بسته بندی ژاپنی

آنچه در این مقاله میخوانید...

چای ماچا را از کجا بخریمبهترین مرکز عرضه چای ماچاانواع چای ماچا وارداتیقیمت چای ماچا برند ماچانومراکز فروش چای ماچا درجه یکخرید اینترنتی چای ماچا بسته بندیسایت تخصصی چای ماچا
چای ماچا را از کجا بخریم

چای ماچا را از کجا بخریم که بهترین برند بسته بندی ژاپنی را موجود داشته باشند، در ادامه از مراکز عرضه کننده بهترین قیمت بازار مطلع خواهید شد حتی می توانید به صورت اینترنتی خرید خود را از راه دور به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام دهید تا از حایه سود مناسب در این زمینه غافل نمانده باشید.

بی شک کمک گرفتن از مجموعه های معتبر و شناخته شده برای تهیه یک محصول بیشتر مورد توجه است. زیرا می توان از آنها در رابطه با محصول و مزیت های موجود در آنها مشاوره گرفته و همواره بهترین ها را براساس مرغوبیت و کیفیت خریداری نمود.

همانطور که می دانید چای ماچا یکی از انواع چای خاص بوده که مصرف کننده های مختلف آن را انتخاب و خریداری می کنند. این تولیدات با استانداردهای لازم تولید شده و در اختیار مصرف کننده ها قرار می گیرند.

اما اینکه بتوان یک محصول درجه یک و استاندارد را با بالاترین کیفیت تهیه کرد اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل در سالهای اخیر شرکت هایی را می توان دید که به صورت مستقیم انواع چای ماچا را تولید و راهی بازار می کنند.

چای ماچا را از کجا بخریم

سوالی که اغلب خریداران داشته و همواره به دنبال راهکاری برای یافتن مراکز تخصصی و بزرگ دارند. به این ترتیب سعی در خرید انواع چای ماچا با استانداردهای لازم از مجموعه ها و شرکت های بزرگ دارند.

با توجه به اینکه کسب اطلاعات کافی در رابطه با چای ماچا از سوی مراکز عرضه کننده معتبر فراهم است، امروزه خریداران می توانند تولیداتی درجه یک را با شرایط خوب خریداری و استفاده کنند. به همین دلیل متقاضیان سراسر کشور به دنبال راهی برای ارتباط گرفتن با این مجموعه ها می باشند.

دسترسی برای خریداران عمده چای ماچا امروزه از طریق سایت های اینترنتی فراهم شده است. به همین دلیل می توان مراجعات زیادی را به مراکز داده و حجم زیادی از تولیدات را سفارش خرید می دهند، از اینرو دیگر خریداران دغدغه چای ماچا را از کجا بخریم را ندارند.

بهترین مرکز عرضه چای ماچا

بهترین مرکز عرضه چای ماچا

همکاری مراکز عرضه چای ماچا در راستای فروش بهترین تولیدات به گونه ای رقم می خورد که متقاضیان به راحتی سفارش محصول داده و بهترین ها را تهیه کنند. از این رو در سالهای اخیر شرکت هایی را می توان یافت که انواع چای ماچا اصل و درجه یک را به بازار عرضه می دارند.

این شرکت ها هدف خود را فروش بهترین نوع چای ماچا قرار داده و در راستای عرضه آنها عملکرد خوبی از خود نشان می دهند. از این رو افراد زیادی را می توان دید که مراجعه به این شرکت ها را مهم دانسته و سفارشات خود را به آنها اعلام می دارند.

معمولا مراکز عرضه بزرگ چای ماچا در شهرهای بزرگ کشور عملکرد خوبی دارند. برخی از این شهرها عبارتند از:

 • تهران
 • مشهد
 • شیراز
 • اصفهان
 • تبریز
 • زنجان
 • ارومیه
 • گیلان
 • کرمان

انواع چای ماچا وارداتی

چای ماچا محصولی ست که در واقع در کشور چین تولید می شود. از این رو واردات زیادی به کشور داشته و می توان شاهد توزیع برندهای مختلف در بازار بود. این تولیدات با بهره گیری از شرایط خوب به ایران وارد شده و با قیمت مشخص راهی بازار می شود.

انواع چای ماچا وارداتی

مسلما بخش قابل توجهی از خریداران چای ماچا سعی در تهیه انواع محصولات استاندارد و درجه یک دارند. به این ترتیب به مارک های وارداتی اهمیت داده و همواره بهترین تولیدات را از آنها خریداری می کنند.

این چای ماچا با مواد اولیه خوب و استاندارد تولید شده و بیشترین تاثیر را خواهد داشت. به همین دلیل افراد مختلف به آنها روی آورده و بهترین ها را به صورت مستقیم خریداری می کنند.

قیمت چای ماچا برند ماچانو

قیمت چای ماچا برند ماچانو

در سالهای اخیر شرکت های ایرانی نیز در زمینه تولید انواع چای ماچا فعالیت خود را آغاز کرده اند. این تولید کننده ها ترکیبات مطلوب را انتخاب نموده و آنها را با شرایط ویژه فرآوری و میکس می کنند. تولید چای ماچا در کشور با هزینه کمتر همراه بوده و این موضوع سبب کاهش قیمت چای ماچا در بازار خواهد شد.

از جمله مزیت های موجود در انواع چای ماچا ایرانی عبارتند از:

 • طعم بسیار خوب
 • رنگ طبیعی و مطلوب
 • نداشتن مواد ناخالص
 • تولید براساس ذائقه افراد
 • داشتن ترکیبات سالم
 • تقویت بدن در شرایط مطلوب

در ایران چای ماچا به صورت کاملا استاندارد و با قیمت مشخص توزیع می شود. از این رو خریداران عمده و خرده می توانند آنها را تهیه نموده و استفاده کنند.

شرح کالا

تعداد در کارتن قیمت هر بسته (ریال)
چای ماچا ساشه ای نول تی ۱۲ ساشه

۵۰۰٫۰۰۰

چای ماچا قوطی برینو

۴۰ g

۲٫۴۰۰٫۰۰۰
چای ماچا قوطی برینو

۲۰۰ g

۱۰٫۵۰۰٫۰۰۰

چای ماچا لته قوطی برینو

۵۰ g

۱٫۱۰۰٫۰۰۰
چای ماچا لته شیر نارگیل قوطی برینو

۵۰ g

۱٫۵۰۰٫۰۰۰

چای ماچا لته شیر بادام قوطی برینو

۵۰ g

۱٫۶۰۰٫۰۰۰
چای ماچا ساشه ای ماچانو ۳۰ ساشه

۷۰۰٫۰۰۰

چای ماچا قوطی ماچانو

۱۰۰ g

۳٫۲۰۰٫۰۰۰
چای ماچا لته قوطی ماچانو

۵۰ g

۱٫۰۰۰٫۰۰۰

چای ماچا بلوبری برینو

۴۰ g

۱٫۶۰۰٫۰۰۰
چای ماچا گوجی بری برینو

۴۰ g

۱٫۶۰۰٫۰۰۰

چای ماچا توت فرنگی برینو

۴۰ g

۱٫۴۰۰٫۰۰۰
چای ماچا انبه برینو

۴۰ g

۱٫۴۰۰٫۰۰۰

چای ماچا کاکائو برینو

۴۰ g

۱٫۳۰۰٫۰۰۰
چای ماچا آووکادو برینو

۴۰ g

۱٫۸۰۰٫۰۰۰

مراکز فروش چای ماچا درجه یک

همانطور که می دانید چای ماچا باید در مراکز تخصصی عرضه شود. در این صورت است که هم از کیفیت و هم مرغوبیت آنها می توان نهایت استفاده را برد. به این ترتیب است که در سالهای اخیر چای ماچا درجه یک را شرکت های بزرگ عرضه داشته تا هم اطلاعات کافی از آنها ارائه داده و هم قیمت مشخصی از آنها را اعلام دارند.

مراکز فروش چای ماچا درجه یک

در سالهای اخیر چای ماچا هم از مارک های داخلی و هم وارداتی توزیع می شود. این محصولات را می توان به صورت مستقیم و با کیفیت عالی تهیه نموده و از مزیت های موجود در آنها نهایت استفاده را برد. فروش چای ماچا درجه یک اصل و ژاپنی در بسیاری از مراکز سبب دسترسی راحتتر به محصول شده است.

خرید اینترنتی چای ماچا بسته بندی

خرید اینترنتی چای ماچا بسته بندی

چای ماچا بسته بندی شده را افراد زیادی می پسندند. زیرا این تولیدات از لحاظ بهداشتی در وضعیت خوبی قرار دارند. به این ترتیب است که مصرف کننده ها همواره بهترین نوع آنها را از مجموعه ها و شرکت های معتبر خریداری و مورد استفاده قرار می دهند.

خرید اینترنتی چای ماچا به صورت بسته بندی شده و استاندارد، توسط مجموعه آرشامین نیز فراهم شده است. این شرکت می تواند موارد زیر را در رابطه با چای ماچا تضمین کند تا شما دغدغه چای ماچا را از کجا بخریم ، نداشته باشید.

 • بهداشتی بودن
 • درجه کیفیت
 • بسته بندی استاندارد
 • قیمت مناسب
 • اصل بودن محصول

سایت تخصصی چای ماچا

“شرکت آرشامین” از طریق سایت تخصصی انواع چای ماچا را به شرایط خوب و کیفیت عالی ارائه می دهد. به این ترتیب خریدارانی را می توان دید که از سراسر کشور بهترین نوع چای ماچا را به نمایندگی های رسمی شرکت آرشامین سفارش می دهند.

سایت تخصصی چای ماچا

عملکرد این مجموعه در سالهای اخیر مورد تایید بوده و می توان شاهد فروش حجم زیادی از انواع چای ماچا توسط آن در بازارهای سراسر کشور بود. به همین دلیل است که تعداد زیادی از خریداران چای ماچا به سایتهای اینترنتی روی آورده و نیاز خود را بهتر مشخص می کنند.

سوده حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین محصولات چای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تماس بگیرید