مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین محصولات چای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز فروش چای ترش ایرانی عمده

آنچه در این مقاله میخوانید...

خواص بی نظیر چای ترشتولید چای ترش در ایرانلیست قیمت روز چای ترش کیلوییخرید چای ترش فله ایرانی با بهترین قیمت بازارخرید چای ترش کیلویی و قیمت هر کیلو آنمراکز فروش چای ترش ایرانیقیمت انواع چای ترش بسته بندی
مراکز فروش چای ترش

مراکز فروش چای ترش برندهای مختلف ایرانی و خارجی را به صورت عمده از طریق سایت های اینترنتی ارائه می دهند. این مجموعه ها همواره بروز بوده و تولیدات درجه یک و باکیفیت را به مشتریان خود معرفی می کنند.

مسلما هر شخص در طول زندگی خود چای ترش را شنیده و از خواص آن اطلاع دارد. زیرا این چای یکی از معروفترین نوشیدنی هایی ست که از گذشته های دور مورد استفاده بسیاری از مصرف کننده ها قرار داشته و امروزه نیز علاقه زیادی به آن دیده می شود. از این رو در ایران نیز شناخته شده و افراد مختلف آنها را تهیه می کنند.

چای ترش در انواع ایرانی و خارجی در ایران توزیع شده که برند آنها به درستی مشخص است. به این ترتیب عرضه کننده ها محصول خود را به مشتریان خود معرفی نموده و آنها را مطابق با نیازشان توزیع می کنند.

خواص بی نظیر چای ترش

در اینجا به منظور آشنایی بیشتر به برخی از خواص بی نظیر چای ترش اشاره می شود. چرا که هر شخص به منظور آنکه چای ترش را شناسایی کرده و آن را در برنامه خود قرار دهد، مسلما مزیت های آن را مد نظر قرار می دهد.

از مهمترین خواص چای ترش عبارتند از:

 • کنترل فشار خون
 • کاهش کلسترول خون
 • محافظت از کبد
 • جلوگیری از دیابت
 • رفع افسردگی
 • خنک کردن بدن
 • کنترل وزن
 • ضد پیری
 • تامین ویتامین C

به همین دلیل در سالهای اخیر بسیاری از مجموعه ها و شرکت ها را می توان دید که انواع چای ترش را با توجه به مشخص بودن خواص راهی بازار می کنند. این چای در بازار ایران فروش خوبی داشته و می توان تقاضای زیادی از شهرهای مختلف برای خرید آن دید. به همین دلیل مصرف کننده ها همواره بهترین ها را تهیه نموده و استفاده می کنند.

تولید چای ترش در ایران

تولید چای ترش در ایران

چای ترش در گذشته از دیگر کشورها وارد می شده است. اما در چند دهه ی اخیر می توان شاهد تولید این محصول در حجم زیاد در ایران بود. به همین دلیل با قیمت مناسب در دسترس بوده و افرادی که این تولیدات را سفارش می دهند، هم به نوع بسته بندی شده و هم فله آن اهمیت می دهند.

تولید چای ترش در ایران با شرایط خوب اقلیمی انجام شده و تاثیرات آن بر روی بدن بهبود یافته است. از این رو وقتی در بازار عرضه می شود، مجموعه ها و شرکت های مختلف آنها را تهیه نموده و مورد استفاده قرار می دهند.

همانطور که می دانید توزیع چای ترش در ایران با برندهای ایرانی می تواند بهتر صورت گیرد. زیرا مصرف کننده ها به این تولیدات توجه بیشتری داشته و می توانند از مزیت های مطلوب آنها راحت تر اطمینان پیدا کنند.

قیمت روز چای ترش کیلویی

لیست قیمت روز چای ترش کیلویی

شرکت هایی را می توان در ایران فعال دید که انواع چای ترش را به صورت فله ای و کیلویی ارائه می دهند. این عرضه کننده ها به قیمت محصول دقت زیادی داشته و همواره بهترین ها را راهی بازار می کنند.

ردیف

شرح کالا مشخصات وزن هر کارتن حداقل ارسال قیمت عمده هرکیلو
۱ چای ترش خارجی محصول نیجریه

۱۱٫۵ kg

۵ کارتن

۳۵۰٫۰۰۰

۲

چای ترش ایرانی گل درشت اعلا

۶-۸ kg

۱ کارتن ۹۵۰٫۰۰۰

لیست قیمت چای ترش در بازار به روش های مختلف در دسترس خریداران عمده قرار می گیرد. در این صورت مصرف کننده ها خواهند توانست انتخاب بهتری داشته و محصولی درجه یک تر را تهیه و استفاده کنند. معمولا در لیست قیمت انواع چای ترش نوع ایرانی و خارجی مد نظر بوده و همواره با توجه به نرخ های روز به مشتریان مختلف ارائه می شوند.

خرید چای ترش فله ایرانی

خرید چای ترش فله ایرانی با بهترین قیمت بازار

چای ترش ایرانی کیفیت عالی داشته و همواره مصرف کننده ها به منظور خرید آن به نمایندگی های رسمی مراجعه می کنند. این عرضه کننده ها که می توانند قیمت مشخصی از انواع چای ترش را به مشتریان خود اعلام داشته، فروش خوبی را رقم زده و همکاری ویژه ای دارند.

بازار شهرهای مختلف ایران برای خرید انواع چای ترش تقاضا داشته و عرضه کننده ها می توانند بهترین ها را ارائه دهند. از این رو فروش عمده چای ترش فله و بسته بندی در شهرهای مختلف با شرایط ویژه صورت گرفته و مشتریان زیادی به آنها اهمیت می دهند.

خرید چای ترش کیلویی و قیمت هر کیلو آن

بی تردید چای ترش همانند بسیاری از انواع چای به صورت کیلویی و فله نیز خرید و فروش می شوند. به همین دلیل عرضه کننده ها می توانند قیمت مشخصی از محصولات خود را به صورت کیلویی اعلام دارند. این مسئله کمک زیادی به انتخاب مصرف کننده ها نموده و همواره می توانند باکیفیت ترین محصول را با نرخ مشخص خریداری و از مزیت های موجود در آنها بهره گیرند.

به منظور خرید انواع چای ترش می توان از راه های زیر بهره گرفت:

 • سایت های اینترنتی
 • فروشگاه های آنلاین
 • شرکت های توزیع کننده
 • مراکز فروش خرده
 • عرضه کننده های مستقی
 • خرید پستی

مراکز فروش چای ترش ایرانی

در بسیاری از مراکز فروش می توان شاهد فروش حجم زیادی از انواع چای ترش ایرانی بود. در این مجموعه ها همواره تولیداتی ارائه می شوند که دارای استانداردهای لازم بوده و مصرف کننده ها خواهند توانست بهترین نوع آنها را سفارش خرید دهند.

بعلاوه مراکز تخصصی چای ترش به مشتریان خود مشاوره داده و بهترین ها را به آنها معرفی خواهند کرد. در این صورت انتخاب و خرید بهترین نوع چای ترش برای مصرف کننده ها راحت تر بوده و می توانند بهترین ها را تهیه کنند.

بی شک یکی از بهترین انواع چای ترش مربوط به تولید کننده های ایرانی است. زیرا هم قیمت مناسب داشته و هم در نمایندگی های رسمی با تضمین کیفیت عرضه می شوند.

قیمت چای ترش بسته بندی

قیمت انواع چای ترش بسته بندی

تجربه نشان می دهد بسیاری از مصرف کننده ها خرید چای ترش بسته بندی شده را ترجیح می دهند. زیرا هم از شرایط بهداشتی بودن آنها اطمینان کافی داشته و هم می توانند با قیمت و کیفیت مشخص آنها را تهیه کنند.

اعلام قیمت روز انواع چای ترش بسته بندی بستگی به حجم محصول داشته و همواره بهترین ها راهی بازار می شود. بخصوص اینکه شرکت های تخصصی و بزرگ به این موضوع اهمیت داده و همواره برای فروش بهترین ها اقدام می کنند.

ردیف

شرح کالا وزن هر کارتن قیمت مصرف کننده قیمت عمده قیمت هر کارتن
۱ چای ترش مهر گیاه

۱۲*۱۴*۲ g

۲۸۵٫۰۰۰ ۲۵۶٫۵۰۰

۳٫۰۷۸٫۰۰۰

۲

چای ترش و کرنبری مهر گیاه

۱۲*۱۰۰ g

۲۹۵٫۰۰۰ ۲۶۵٫۵۰۰ ۳٫۱۸۶٫۰۰۰
۳ چای ترش تکسو

۱۲*۲۵*۲ g

۲۱۸٫۰۰۰ ۱۹۶٫۲۰۰

۲٫۳۵۴٫۰۰۰

۴

دمنوش میوه های قرمز آفرینش

۱۲*۱۴*۳ g

۳۷۰٫۰۰۰ ۳۳۳٫۰۰۰ ۳٫۹۹۶٫۰۰۰

۸

چای ترش نیوشا

۱۲*۲۰*۲ g

۱۹۰٫۰۰۰ ۱۷۴٫۰۰۰

۲٫۰۸۸٫۰۰۰

سوده حسنی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرشامین شما را به خرید بهترین محصولات چای دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تماس بگیرید