بازار انواع چای
سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
خانه / چای سفید / قیمت چای سفید بلومینگ در بازار

قیمت چای سفید بلومینگ در بازار

قیمت چای سفید بلومینگ دغدغه بسیاری از بازارهای ایران است چرا که این محصول پس از تزریق به بازارهای داخلی به مشکل نوسان قیمت برمی‌خورد.

چای سفید بلومینگ

چای سفید که بسیاری از افراد آن را با نام چای بلومینگ یا همان چای توپی می‌شناسند از جایگاه های اولیه بازار چای های دنیا است. همانطور که می دانید در کنار خواص و فواید بی نظیری که دارد از پرطرفدارترین چای های جهان شناخته شده است.

چای سفید بلومینگ که در عکس زیر مشاهده می کنید برداشت کشور چین می باشد که با قیمت مناسبی در بازار مورد خرید و فروش قرار گرفته است.

چای سفید چینی

قیمت چای سفید

موضوع مهم‌تر قیمت آن می‌باشد که برحسب میزان مصرفی شما تعیین می گردد، از آنجا که این چایی نسبت به دیگر انواع چای از قیمت بیشتری برخوردار است بسیاری از افراد و مشتریان آن را در حجم یک الی ۵ کیلو برای مصرف شخصی و یا فروشگاه‌های خود خرید می‌نماید. قیمت چای سفید نسبت به پخش کننده ای که این محصول را در حجم بالاتری خرید می‌کنند بیشتر است.

در این سایت امکان خرید و فروش چای سفید بلومینگ در حجم بالاتر با قیمت کمتر نیز وجود دارد. لذا گزینه مناسبی برای افرادی است که برای فروشگاه‌های بزرگ خود به حجم بالاتری از این محصول نیاز دارند تا بتوانند از حاشیه سود مناسبی بهره مند گردند.

برای مشاهده لیست قیمت محصولات کلیک کنید.

مطلب پیشنهادی

چای سفید مهرگیاه

چای سفید مهرگیاه | پرفروش ترین چای سفید

فروش چای سفید مهرگیاه در این سایت پرفروش ترین چای به شمار می رود. دلیل …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button